All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
Cell Phone Signal Jammer + GPS + WIFI + Walkie Talkie / Wireless Earphone (8 antennas)
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-25M |
3G Wireless Cell Phone Signal Jammer With GSM / GPS / Wifi Signal Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Model Number: | EST-808M |
3G Cellular Cell Phone GPS Signal Jammer with GPRS / DCS / UMTS Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Model Number: | EST-505J |
5 Channels Wifi GPS Signal Jammer , 30dBm Mobile GPS Blocker Jammer
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
| Average Out-putting Power: | 30dbm |
24 Bands Adjudtable Cell Phone Signal Jamming Device GPS Signal Disruptor
| Jamming Range: | 1-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 24pcs High-gain Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power(each Band): | ≤ 33dBm / 2W (adjustable With Power Adjustment Knob) |
Handheld Car GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KB , 1500 - 1600MHZ Frequency
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
Indoor Cell Phone Signal Jammer Blocker EST-808J6 , antenna 6 band
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Model: | EST-808J6 |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
8W Antennas Cell Phone Signal Jammer blocker WIFI 4G for school
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Model: | EST-808J8 |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
800mW Portable GPS Signal Jammer High Frequency 1500MHZ - 1600MHZ
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
Metal Material Audio Recording Jammer Portable Cell Phone Voice Recorder DC 12V
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Voice Recording Device As Cell Phone, Recording Pen, Audio, Hidden Microphone And Etc. |

