All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
4 Band Portable GPS Jammer WIFI Bluetooth Wireless Video For Cell Phone
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dbm |
GPS LOJACK Cell Phone Signal Jammer Portable Handheld Anti Tracking
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
Custom 11-Band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Portable 60W High Power
| Type: | Portable High Power Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 0-60m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 11pcs Omnidirectional Antennas |
Indoor Car Use Cell Phone Scrambler Jammer 8 Antennas Remote Control
| Jamming Range: | 0-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |
3G 4G 5G Cell Phone Signal Jammer Directional Stationary Built In Omnidirectional Antennas
| Maximum Output Power: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
20 Antennas Cell Phone Signal Jammer 3G 4G WiFi Bluetooth Cell Phone Scrambler Device
| Jamming Range: | 0-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Single Output Power(each Band): | ≤ 33dBm / 2W (adjustable With Power Adjustment Knob) |
| Power Supply: | AC Adapter(Input: AC100-240V; Output: DC12V 20A), Or DC12V Car Adapter |
Indoor 808M UHF / VHF GPS Signal Jammer 8 Band with High Power
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-25M |
800mW 30dBm GPS Signal Jammer 1500MHZ Blocker , Gps Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
5 Band Cell Phone Signal Jammer Built-In Antenna 3G / GSM With Cooling Fans
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
High Power Mini Portable Cell Phone Signal Jammer Multi functional
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Power Supply: | AC Adapter (AC 110-240V DC5V) |

