All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ portable mobile phone signal jammer ] match 169 Products.
808HE 3G / WIFI / GPS Portable Cell Phone Signal Jammer 30dBm , 3 Antenna
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
|---|---|
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
| Power Consume: | 1W |
2G 3G Portable Cell Phone Jammer 3 Omnidirectional Antennas Handheld Size
| Jamming Range: | 0.5-15m (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 3 Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power:: | +30dBm /1W |
Portable Mobile Phone WIFI Signal Jammer 300g Handheld Indoor
| Jamming Range: | 2-10M (depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Power Charger: | AC110-250V/DC12-36V |
| Built-in Battery: | 7.4V 2500mAh |
small powerful portable cell phone signal jammer US system 3G 4G
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Portable 2G 3G Mobile Phone Signal Jammer / Breaker / Isolator EST-808HB
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA.GSM,DCS/PHS,3G |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
Bluetooth Portable Cell Phone Signal Jammer for schools , 33dBm
| Jamming Range: | 1-25m(-85dbm) |
|---|---|
| Model: | EST-808P |
| Frequency: | 930-960MHz |
Backpack Cell Phone Signal Jammer 8 Antennas GSM 3G 4G 5G 10Watt For Farm
| Type: | Backpack High Power Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 10Watt |
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
High Power Mini Portable Cell Phone Signal Jammer Multi functional
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Power Supply: | AC Adapter (AC 110-240V DC5V) |
EST-808HE3 3G / 2G Portable Cell Phone Signal Jammer / Blocker / Breaker
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA,GSM,DCS/PHS,3G |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
2.4W WIFI GPS 3G Portable Cell Phone Signal Jammer / Blocker EST-808HE
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |

