All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ portable mobile phone signal jammer ] match 169 Products.
3 Band Portable Cell Phone Signal Jammer / Blocker / Breaker EST-808HC
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
14 Antennas Portable GPS Wireless Signal Jammer Full Bands 12000mAh
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 14pcs Omni-directional Antennas |
GPS LOJACK Cell Phone Signal Jammer Portable Handheld Anti Tracking
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
Cigarette Outfit Handheld Cell Phone Jammer 3 Antennas Portable 5 Meters Range
| Jamming Range: | 1-5 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 3pcs Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Green / Red |
Mobile Cell Phone Signal Jammer 2800mAh Single Antennas Handheld WIFI
| Jamming Range: | 1-15M(depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Built-in Battery: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Power Supplier: | AC110-250V/DC12-36V |
EST-808SG3 Portable 3G Cell Phone Signal Jammer 2100 - 2200MHZ For Custom
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Dimension: | 97(L)×48 (W)×18(H)mm |
Portable Mobile Phone + 3G + Wifi + GPS Signal Jammer With Cooling Fans
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Frequency: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Jamming Range: | 1-10m |
Portable 3G GSM CDMA Cell Phone Signal Jammer 25dBm For Office , 3 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
3G / 2G Handheld Cell Phone Signal Jammer Blocker EST-808HC with 3 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
8 Antennas Cell Phone Signal Jammer Portable Satellite Positioning WIFI 3G For Car
| Jamming Range: | 1-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Dimension: | 140×75×35 Mm |
| Maximum Radiant Power: | Lower Than -10dBm |

