All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ portable mobile phone signal jammer ] match 169 Products.
Wifi Gps Cell Phone Signal Jammer For Examination Room / AC110V-240V
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Jamming: | Signal |
| Working Bandwidth(MHz): | GSM,PHS,DCS,3G ,GPS,LTE |
Portable Handheld Anti All GPS Trackers GSM GPRS UMTS All GPS & Lojack Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
10 Antenna Portable Cell Phone Jammer With Bi-Use Battery And AC Plug Working
| Output Power: | Each Band 2W, Total 20W |
|---|---|
| Product Weight: | About 6.7KG |
| Jammer Type: | Radio Jammer, RF Jammer, Cellphone Jammer, Car Jammer |
Single Antennas Car GPS Signal Jammer Portable Handheld Size 95x45x18 mm
| Jamming Range: | 2-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Maximum Radiant Power: | Lower Than -10dBm |
| Size: | 95x45x18 Mm |
4W 5 Antenna Portable Cell Phone Jammer WIFI / GSM / 3G With Dip Switches
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
3G/4G/WIFI/+GPS Cell Phone Signal Jammer , Portable Cell Phone Signal Blocker Device
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Jamming: | Signal |
| Working Bandwidth(MHz): | GSM,PHS,DCS,3G ,GPS,LTE |
3.2 W Portable Cell Phone Jammer , 3G / GPS 4 Antenna Jammer Shield
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
CE / ROHS Cell Phone Signal Booster / Blocker With Omni - Directional Antennas
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
2G / 3G / 4G Portable Cell Phone Signal Blocker Device For Conference Room
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Jamming Range: | 1-30m |
8 Antenna Handheld Metal Shell GPS Signal Jammer Block 2G / 3G / 4G / Wifi with Battery inside
| Power Supply: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Weight: | About 500g |
| Dimensiion: | 140*75*35 |

