All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ portable mobile phone signal jammer ] match 169 Products.
20 Chancel 3G 4G 5G Portable Cell Phone Jammer High gain For Outdoor
| Total Output Power: | 210W |
|---|---|
| Name: | 3G 4G 5G Portable Cell Phone Jammer |
| Power Consumption: | ≤600W |
808HI Portable 6 Band Mobile Phone Wifi + GPS Jammer with 10m Jamming Range
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Frequency: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Color: | Black |
5 Antennas GPS 3G Signal Jammer Position Tracking Car Use Portable Handheld
| Jamming Range: | 1-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Power Supplier: | AC110-250V/DC12-36V |
| Built-in Battery: | 7.4V 2500mAh |
80m Wireless Portable Cell Phone Jammer RCIED Radio Frequency Scrambler
| Type: | Portable Backpack High Power Cellphone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |
10 Bands Portable Mobile Signal Jammer 40 Meters Radius Adjustable Channels
| Jamming Range: | Radius 1-40m (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 10 Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | ≤35dBm/3W(adjustable With Power Adjustment Knob) |
30dBm Portable GPS Cell Phone Jammer/blocker/shield
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 24dBm |
| Dimension: | 85(L)×50 (W)×23(H)mm |
GPS + WIFI + 3G Portable Cell Phone Jammer / Blocker EST-808HI For School
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 6 Antenna |
WIFI 3G Cell Phone Signal Booster 30dBm , Mobile Signal Blocker 6 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 6 Antenna |
High Power GPS Signal Jammer / mobile phone signal isolator 3 Antenna
| Power Supply: | AC Adapter (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Power Consume: | 1 W |
| Average Out-putting Power: | 24dbm |
1600MHZ Handheld Portable Cell Phone Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth
| Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Working Bandwidth(MHz): | 2G/3G/4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
| Working Power: | 110-220V/12-24V |

