All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ portable mobile phone signal jammer ] match 169 Products.
4500mAh WIFI GPS Portable Cell Phone Jammer 18 Antennas 2G 3G 4G 5G
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 Omni-directional Antennas |
800mW Portable GPS Signal Jammer High Frequency 1500MHZ - 1600MHZ
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
10m Portable Cell Phone Jammer 6 antennas Built in 7.4V 3600mAh Li-ion battery
| Jamming Range: | 1-10 M(-75dBm) |
|---|---|
| Antenna: | 6 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 2G/3G/4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
WiFi 2.4G 5.8G Bluetooth Glonass GPS Signal Jammer 4 Bands 15m
| Type: | Portable Handheld WiFi & GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Color: | Black, Or Silver / Golden(can Be Customized) |
| Antenna: | 4pcs Omnidirectional Antennas |
1W 10 Antenna 4500mAh Walkie Talkie Signal Jammer
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |
Mini Portable GPS Signal Jammer / Blocker / Isolator EST-808KC , 3 Antenna
| Power Supply: | AC Adapter (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Power Consume: | 1 W |
| Average Out-putting Power: | 24dbm |
5 Channels Wifi GPS Signal Jammer , 30dBm Mobile GPS Blocker Jammer
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
| Average Out-putting Power: | 30dbm |
3G Portable Cell Phone Jammer Blocker EST-808HA , 2100 - 2200MHZ Frequency
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
EST-808KC GPS Signal Jammer + Mobile Phone Blocker With 3 Antenna , Black
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 24dbm |
WIFI GPS Portable Cell Phone Jammer EST-808KG With Five Antenna , Black
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 5 Antenna |

