All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ portable mobile phone signal jammer ] match 169 Products.
12 Bands Cell Phone Signal Jammer
| Single Channel Output Power: | 5-10W |
|---|---|
| Jamming Range: | 5-80m |
| Power Supply: | AC110~240V 45~60Hz |
10 Bands Directional Timing Cell Phone 2G 3G 4G & WiFi & Walkie-Talkie Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-60 M(panel Antenna Facing Direction) |
|---|---|
| Antenna: | Directional Panel Antenna |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 10 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
MINI GSM / 3G Handheld Cell Phone Jammer Blocker EST-808HB With 3 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
Car Anti-tracker Cell Phone Signal Jammers With Switch / Omni Antenna
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Portable Suitcase Cell Phone GPS WiFi Signal Jammer 11 Bands With Battery Built - In
| Jamming Range: | Radius 1-40m |
|---|---|
| Antenna: | 11 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868,etc. |
WIFI / GPS Portable Cell Phone Jammer 4 Antenna With 10m Jamming Range
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Omni-Directional Antena GPS Signal Jammer Black L1 Anti Tracker With Switches
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
VHF UHF Lojack Radio small pocket jammer 10 antennas CDMA GSM 3G 4G WiFi
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
OEM Cell Phone Scrambler Device , GPS Frequency Jammer For Car / Taxi / Bus
| Jamming Range: | Radius 1-15M (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 5 Bands, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2(or GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM Available |
Portable GPS Signal Jammer , WIFI 3G / GSM Handheld Cellphone Signal Blocker
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Frequency: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Color: | Black |

