All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ portable mobile phone signal jammer ] match 169 Products.
Mini Satellite GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KF For Vehicles , 30dBm
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dbm |
Car Anti Tracker GPS Signal Jammer / Isolator EST-808KA2 , DC 12V - 24V
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Size: | 75mm×21mm×19mm |
EST-808KA2 150mA GPS Signal Jammer / Bloqueador Form GPS L1 or GPS L2
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Power Source: | DC12V-24V |
| Consumption Current: | 150mA |
Outdoor 150mA Wireless Signal Jammers Car GPS Tracking With Switch
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumption Current: | 150mA |
510mm Antenna 960MHz 190W Backpack Cell Phone Jammer 2G 3G 4G
| Color: | Army Green |
|---|---|
| Antenna: | 6 Pcs High-gain Omni-directional FRP Antennas |
| Function: | Effectively Block Worldwide 2G / 3G / 4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
5 Bands Small Portable GPS GNSS Galileo Lojack Signals Jammer with Built-in Antennas for Car use
| Blocking Signals: | GPS, Glonass, Galileo, Beidou, Lojack And Etc. |
|---|---|
| Shielding Objects: | GPS Tracker, And Other Kinds Of GPS Positioning Devices |
| Single Channel Output Power: | +30dBm / 1W |
Metal Material Audio Recording Jammer Portable Cell Phone Voice Recorder DC 12V
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Voice Recording Device As Cell Phone, Recording Pen, Audio, Hidden Microphone And Etc. |
28 Bands Handheld Cell Phone Jammer WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 Months Warranty
| Jamming Range: | Radius 1-20m |
|---|---|
| Antenna: | 27 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 18 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
12 Bands 3G 4G 5G Cell Phone Jammer Portable Suitcase For Indoor Outdoor
| Total Output Power: | 800W |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/150A |
| Power Consumption: | ≤3000W |
Portable Case Cellular Blocker Built in Rechargeable Battery Directional Antennas
| Working Frequency: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blocking Objects: | Mobile Phone, WIFI, Walkie Talkie, Remote Control And Etc. |
| Power Supply: | Built-in Rechargeable Battery, AC 100-240V, DC 24V |

