All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ portable mobile phone signal jammer ] match 169 Products.
75W Waterproof High Power Jammer , 2G / 3G Mobile Phone Prison Jammer
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Full Frequency Mobile Phone WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W Portable Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-20m |
|---|---|
| Antenna: | 27 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 27 Bands Including GSM,DCS,PHS,PCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,4G WiMAX,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
GPS Signal Portable Cell Phone Jammer 8 Antenna 2G/3G/4G/Wifi With Battery Inside
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
3G Portable Cell Phone Jammer , 4G LET Wmax Jammer / Blocker With 6 Antenna
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
5 Antennas GPS Signal Jammer 20m Handheld Mobile Phone WIFI For Indoor
| Jamming Range: | 5--20m |
|---|---|
| Dimension: | 125×63×24 Mm |
| Power Supplier: | AC110-250V/DC12-36V |
3 Antenna 2.4W Portable Cell Phone Jammer GPS / WIFI / 2G / 3G With Car Charge
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
3 Bands Portable Cell Phone Jammer Handheld For WiFi Bluetooth GPS 3G
| Jamming Radius: | 1-15m (still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 3pcs Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | +30dBm /1W |
Portable Vehicle GPS Satellite Positioning Mobile Signal Jammer 1500-1600MHz
| Jamming Range: | 2-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Emission Frequency Range: | 1500-1600MHz |
| Power Adjust Range: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
100-240V AC Adapter Portable Cell Phone Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Low Battery Alarm
| Jamming Range: | Radius 1-25m |
|---|---|
| Antenna: | 10 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
3G Mobile Phone GPS Signal Jammer Portable With 10m Jamming Range
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |

