All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ portable mobile phone signal jammer ] match 169 Products.
Small 1600mhz GPS Cell Phone Signal Jammer 30dbm With 10m Range , Black
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Frequency: | 1500-1600MHZ |
| Jamming Range: | 1-10m |
2200mhz 30dbm Cell Phone Signal Jammer For Schools With 5 Band , Portable
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Shielding Range: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
VHF / UHF GPS Signal Jammer 2G 3G Wifi 34dBm With 8 Antennas
| Model No: | EST-808M1 |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Jamming Range: | 1-30 Meters |
12 Bands IoT Software Control Cell Phone Wifi Signal Jammer Built In Antennas With LCD Screen
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 8/9/10/11/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
10 Meters Range Portable Cell Phone Jammer 30dbm With DCS / PHS , 6 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
| Jamming Frequency: | CDMA,GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS |
Portable High Power Wi-Fi Cell Phone Jammer / Blocker 30dBm with Fan
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
Lightweight Cell Phone Frequency Blocker , 500mw Handheld Cell Phone Jammer
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters (-75dbm) |
| Power Consume: | 500mW |
10 Channels 5W 37dBm 5G Signal Jammer with Timer Setting
| Jamming Range: | 1-60 M(panel Antenna Facing Direction) |
|---|---|
| Antenna: | Directional Panel Antenna |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 10 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Signal Jammer 18 Channels Handheld For Security Use
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna Type: | 2dBi Gain Omni-directional Antenna |
4 Antennas GPS Signal Jammer 2500mAh Portable Indoor WIFI Mobile Phone
| Jamming Range: | 5--20m |
|---|---|
| Size: | 100×57×22 Mm |
| Power Supplier: | AC110-220V/DC12-36V |

