All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ portable mobile phone signal jammer ] match 169 Products.
Military Backpack GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |
Backpack High Power Jammer Remote Control 8 Channels 80M Radius Blocking
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Coverage: | 10-80m (depends On Local Signal Strength) |
4 Band Portable GPS Jammer WIFI Bluetooth Wireless Video For Cell Phone
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dbm |
AC adapter Prison 2G 3G GPS Signal 200W High Power Jammer
| Jamming Range: | Radius 200-300M |
|---|---|
| Antenna: | 2pcs Directional Antennas / 4pcs Omni-directional Antennas(Optional) |
| Working Bandwidth(MHz): | 4 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS |
20m Radius 8 Bands 7.4V 3600mAh Handheld 5G Jammer
| Type: | Portable Handheld Pocket Size Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
Hidden Ultrasonic 1-2m Audio / Voice Recording Jammer for Secret Meeting
| Shielding Type: | Mobile Phones, Recording Pens And Other Sound Acquisition Devices |
|---|---|
| Shielding Distance Of Single Host In The System: | 1-2 M (shielding Distance Of Different Recording Equipment Is Different) |
| The Function Angle Of System Single Host: | 90-120 Degrees |
High Power Cell Phone Jammer 12 Bands Portable 12 Omni - Directional Antennas
| Jamming Range: | Radius 50-150M |
|---|---|
| Antenna: | 12 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
2G 3G 4G WiFi Signal High Power Cell Phone Jammer 960MHz 8 Band
| Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Antenna: | 8 Pcs High-gain Omni-directional FRP Antennas |
| Function: | Effectively Block Worldwide 2G / 3G / 4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
4G Vehicle GPS tracking devices / gps vehicle tracking devices
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |

