All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ portable mobile phone signal jammer ] match 169 Products.
2 Bands Portable Mobile Phone Signal Jammer Remote Control Handheld
| Jamming Range: | 1-20m (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 2pcs Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | +30dBm /1W |
Remote Control Portable Handheld Mobile Phone Signal Jammer 5 Bands
| Jamming Range: | 1-20m (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 2pcs Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | +30dBm /1W |
3G Mobile Phone Signal Jammer 2500mAh Triple Bands Portable Handheld
| Jamming Range: | 1-20M(depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Power Supplier: | AC110-250V/DC12-36V |
| Built-in Battery: | 7.4V 2500mAh |
Portable Cell Phone Signal Jammer 14W 8 Omnidirectional Antennas
| Jamming Range: | Adjustable Radius 1-25M【the Cellular Signal Must ≤-85dBm In The Location】. The Jamming Range Still Depends On The Signal Strength In The Given Area. |
|---|---|
| Antennas: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |
Triple Bands Car Mobile Phone Signal Jammer Portable Handheld Size GPS / 3G
| Maximum Radiant Power: | Lower Than -10dBm |
|---|---|
| Power Adjustable Range: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
| Jamming Range: | 2-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
Adjustable Mobile Phone Signal Jammer 60W High Power Suitcase Portable
| Colour: | Black |
|---|---|
| Antennas: | 11 Built-in Omnidirectional Antenna |
| Jamming Radius: | 0-60m Adjustable |
Black GPS 30dBm Portable Cell Phone Signal Jammer 808KB With 10m Range
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10m |
| Color: | Black |
3G Portable Cell Phone Signal Jammer / Blocker EST-808HA , 2110 - 2170 MHz
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | AC110V-240V |
| Power Output: | DC8V 1500mAh |
Wireless Video 25dBm Portable Cell Phone Signal Jammer With Blue Tooth
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | 2400-2500MHZ |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
Mini Portable Cell Phone Signal Jammer CDMA / DCS / GSM / WIFI For School
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Dimension: | 97(L)×48 (W)×18(H)mm |

