All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ portable mobile phone signal jammer ] match 169 Products.
Custom 11-Band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Portable 60W High Power
| Type: | Portable High Power Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 0-60m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 11pcs Omnidirectional Antennas |
3G GPS Bluetooth Full-band Wireless Cell Phone Signal Jammer With 8 Antenna
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Jamming Range: | 1-30 Meters |
8 Bands Handheld Cell Phone Signal Jammer 2G / 3G / 4G / Wifi Blocker AC110V-240V
| Size: | 140×75×35 Mm Not Include Antenna |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Signal Jammer |
3G Cell Phone Signal Jammer With 4 Antenna EST-808A
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
4 Band Portable Cell Phone Signal Jamme
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | Built-in Antenna |
30dbm Cell Phone Signal Jammer
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
4W 4 Antennas 2G 3G EST-404A Cell Phone Signal Jammer / Blocker
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
30dBm Handheld Cell Phone Signal Jammer Adjustable 10 Bands 3G WIFI GSM CDMA Signal Blocker
| Size: | 170×100×50 Mm Not Include Antenna (with Antenna Height In 255mm) |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Signal Jammer |
WiFi GPS Portable Cell Phone Scrambler Handheld Remote Control
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,3G,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |
GPS Mini Portable Cell Phone Jammer / Blocker EST-808SG For Custom
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |

