All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ portable mobile phone signal jammer ] match 169 Products.
Portable Mobile Phone GPS Signal Jammer 808KB With 10m Range For Military
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Frequency: | 1500-1600MHZ |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
27 Antennas 2G 3G 4G LTE 5G WIFI Portable Cell Phone Jammer w/ GPS VHF UHF FM Radio Blocking
| Product Name: | Handheld Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Export Power (Po): | ≥27dBm |
| I/O Impedance: | 50Ω/N Connector |
Library 808HI Portable Cell Phone Jammer GPS WIFI 3G Blocker 30dBm
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 6 Antenna |
3G Wireless Cell Phone Signal Jammer With GSM / GPS / Wifi Signal Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Model Number: | EST-808M |
Wifi / Blue Tooth / Wireless Video Cell Phone Signal Jammer Blocker EST-808HF
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 4 Antenna |
GPS Satellite Cell Phone Signal Jammer / Blocker 33dBm with Omni Antenna
| Power Source: | DC12V-24V |
|---|---|
| Consumption Current: | 150mA |
| Output Power: | 2mV |
Mobile Phone Jammer Portable Suitcase Built In 10 Antennas 4G WIFI GPS
| Colour: | Black |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 10-40 M |
| Single Output Power: | +33dBm / 2W±200mA |
3G Cell Phone Signal Booster Portable / LOJACK Jammer For School
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Output Port: | DCS/PHS |
| Working Time Of Input Battery: | 120minuters |
4 Band 30dBm Portable Cell Phone Jammer EST-808SF , CDMA / GSM Signal Jammer
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
|---|---|
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
| Power Consume: | 500mW |
EST-808HF Wifi Video Cell Phone Signal Blocker 2500MHz For Exam Room
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |

