All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ portable mobile phone signal jammer ] match 169 Products.
Portable Cell Phone Jammer , 1-15M Built - In Wireless Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-15M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
EST-808KF GPS Cellphone Jammer Blocker 1500 - 1600MHZ Frequency , 4 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 4 Antenna |
30dbm GPS Signal Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dbm |
| Operate Time: | 2-3 Hours Continuous |
CDMA / GSM Portable Cell Phone Jammer / Blocker 25dBm With 3 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
Mini GPS Signal Jammer Tracker
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Power Source: | DC12V-24V |
| Consumption Current: | 150mA |
3G WIFI GPS Signal Jammer Shield with 5 Antenna , 10m Jamming Range
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 33dBm |
| Dimension: | 110(L) ×62(W) × 30(H)mm |
Five Band GPS Signal Jammer 808KG Shield WIFI For Conference Room
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dbm |
EST-808KA2 GPS Signal Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Power Source: | DC12V-24V |
| Consumption Current: | 150mA |
16 Directiona Antennas High Effective Disruption Solution Remote Control Jammer for Indoor use
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
Desktop 14 Bands Mobile Phone Blocker 80 Meters Coverage for Security use
| Product Name: | Cellular 5G Jammer |
|---|---|
| Material: | Metal + Electronics |
| Color: | Green, Black Or Customized |

