All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] match 138 Products.
3G 4G 5G 10 Bands Cell Phone And Wifi Jammer Stationary Omnidirectional Antennas
| Maximum Output Power: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Power Consumption: | ≤80W |
4G + WIFI Directional 8 Band Remote Control Jammer EST-505K3 For Custom
| Model: | EST-505K3 |
|---|---|
| Brand: | EST |
| Jamming Range: | 1-20m |
Mobile Phone Signal 5G Jammer 10 Antennas On Wall Stationary 3G
| Maximum Power Output: | 2W(33±1dBm) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--DC5V/15A |
| Power Consumption: | ≤70W |
15m Mobile Phone Jammer Built In Antennas Type For 2G 3G 4G 5G WIFI Signal
| Power Supplier: | Built-in Power AC5V /20A |
|---|---|
| Antennas: | Built-in Omnidirectional Antennas |
| Size: | 397(L)*230(W)*86(H) |
3G Portable Cell Phone Jammer , 4G LET Wmax Jammer / Blocker With 6 Antenna
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Cell Phone Signal Blocker 5G Jammer 4G WIFI Walkie Talkie Indoors Stationary
| Power Supplier: | Input AC160V-240V,Output DC5V 12A |
|---|---|
| Antennas: | 10 Omnidirectional Antennas |
| Weight: | About 2KG |
11 BandS Stainless Steel Silver Cell Phone Signal Jammer Blocking Mobile and WIFI / Earphone
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,WIFI,LTE,UHF,VHF |
850MHz - 894MHz High Power Jammer 2G 3G 4G LTE WIFI For Schools
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Military Backpack GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |
80m Wireless Portable Cell Phone Jammer RCIED Radio Frequency Scrambler
| Type: | Portable Backpack High Power Cellphone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |

