All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] match 138 Products.
Indoor Car Use Cell Phone Scrambler Jammer 8 Antennas Remote Control
| Jamming Range: | 0-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |
7/24 Continuously Working Remote Control Mobile Phone Signal Blocker for car using
| Jamming Range: | 0-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 3/6/8/10/12 Omnidirectional Antennas |
| Product Name: | Cell Phone Scrambler Jammer |
6 Antenna 600W High Power Cell Phone Jammer GSM / 3G / WIFI / 4G LTE Signal Blocker
| Material: | Metal+Electronic |
|---|---|
| Shielding Radius: | 50-500meters |
| Shielding Signal: | Mobile Phone Signal, WIFI, GPS, UHF, VHF Or Customerized |
OEM Cell Phone Scrambler Device , GPS Frequency Jammer For Car / Taxi / Bus
| Jamming Range: | Radius 1-15M (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 5 Bands, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2(or GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM Available |
GSM CDMA PHS Mobile Phone Signal Isolator mobile phone signal blocker for schools
| Jamming Range: | 1- 40 Meters (still Depends On The Sognal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |
Powerful 18 Antennas Fixed Mobile Phone GPS VHF UHF RC Signals Convoy Bomb Jammer for Military use
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
4 Bands High Power Anti Drone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Remote Control Blocker
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
250W High Power Cell Phone Jammer Stationary For 4G 5G Indoor
| Maximum Output Power: | 250W |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --24VDC/42A |
| Power Consumption: | ≤750W (220V/3.5A) |
9 Bands Omni Directional High Power Backpack Anti Drone UAV Jammer with Wired Remote Control
| Packaging Details: | Netural Packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-8 working days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |
Built In Antennas Mobile Phone 5G Jammer WIFI 12 Bands EST-504K10
| Maximum Power Output: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |

