All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] match 138 Products.
16 Antennas High Power Jammer CDMA GSM DCS PHS PCS 3G WCDMA 4G LTE
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 16 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
12 Bands High Power Adjustable Stationary Electronic Jamming Device 2 watts Jammer
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
4G Cellular Blocker 12 Channels High Power Jammer Desktop For School Use
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Cell Phone Signal High Power Jammer 30M Adjustable Radius With 8 Band
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
20m Radius 8 Bands 7.4V 3600mAh Handheld 5G Jammer
| Type: | Portable Handheld Pocket Size Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
24 Bands Adjudtable Cell Phone Signal Jamming Device GPS Signal Disruptor
| Jamming Range: | 1-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 24pcs High-gain Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power(each Band): | ≤ 33dBm / 2W (adjustable With Power Adjustment Knob) |
10 channels high power mobile phone jammer, with built-in battery and antenna, bi-use with battery and AC power supply
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Cellphone Signal Jammer, High Power Jammer, GPS Jammer, RF Signal Jammer |
Backpack High Power Jammer Remote Control 8 Channels 80M Radius Blocking
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Coverage: | 10-80m (depends On Local Signal Strength) |
LCD Screen AC Adapter 33dBm/2W Cell Phone Reception Blocker
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 8/9/10/11/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
High Power Cell Phone Jammer 12 Bands Portable 12 Omni - Directional Antennas
| Jamming Range: | Radius 50-150M |
|---|---|
| Antenna: | 12 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |

