All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] match 98 Products.
GSM CDMA PHS Mobile Phone Signal Isolator mobile phone signal blocker for schools
| Jamming Range: | 1- 40 Meters (still Depends On The Sognal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |
250W High Power Cell Phone Jammer Stationary For 4G 5G Indoor
| Maximum Output Power: | 250W |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --24VDC/42A |
| Power Consumption: | ≤750W (220V/3.5A) |
Built In Antennas Mobile Phone 5G Jammer WIFI 12 Bands EST-504K10
| Maximum Power Output: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
50W Cell Phone Signal 5G Jammer high power 12 Bands EST-850LC12
| Total Output Power: | 450W |
|---|---|
| Power Supplier: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Power Consumption: | ≤3000 |
Mobile Phone Jammer Portable Suitcase Built In 10 Antennas 4G WIFI GPS
| Colour: | Black |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 10-40 M |
| Single Output Power: | +33dBm / 2W±200mA |
WiFi GPS Portable Cell Phone Scrambler Handheld Remote Control
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,3G,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |
2000M Long Distance Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Description: | 6-10 Channels Manpack Jammer |
|---|---|
| Dimensions: | 488(L) ×369(W) ×189(H) Mm Not Include Antenna |
| Antenna Type: | High Gain Omni Spring Antennas And Directional Panel Antennas |
14 Antennas Multi Functional Mobile Phone Blocker GPS VHF UHF Interference 5-80m
| Color: | Black |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Antenna: | 14pcs Omni Directional Antennas |

