All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] match 98 Products.
12 Built-In Antennas Stationary Mobile Phone Signal Jammer WIFI 700MHz 3G/4G/5G
| Jamming Range: | 1-30M ( Still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | Built-in Directional Antennas |
| Maximum Output Power: | ≤37dBm |
4G + WIFI Directional 8 Band Remote Control Jammer EST-505K3 For Custom
| Model: | EST-505K3 |
|---|---|
| Brand: | EST |
| Jamming Range: | 1-20m |
4G WiFi Mobile Phone Signal Jammer Software Remote Control
| Power Supply: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Dimension: | 270(L)×240(W)×60(H) |
| Weight: | About 2 KG |
150W 3dBi Gain Stationary 4G WIFI Mobile Phone Signal Jammer 12 Bands 380* 220* 85 mm
| Jamming Range: | 1-200㎡ (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 12 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 380* 220* 85 Mm |
450W Cell Phone Signal Jammer Suitcase Type For 3G 4G 5G 12 Bands
| Total Output Power: | 450W |
|---|---|
| Power Supplier: | AC 220V//14A |
| Power Consumption: | ≤3000 |
Stationary Mobile Phone Signal Jammer Built In Antennas For 4G 5G WIFI
| Maximum Power Output: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--5VDC/15A |
| Power Consumption: | ≤70W |
12 Bands Cell Phone Signal Jammer
| Single Channel Output Power: | 5-10W |
|---|---|
| Jamming Range: | 5-80m |
| Power Supply: | AC110~240V 45~60Hz |
Adjustable Mobile Phone Signal Jammer 60W High Power Suitcase Portable
| Colour: | Black |
|---|---|
| Antennas: | 11 Built-in Omnidirectional Antenna |
| Jamming Radius: | 0-60m Adjustable |
Stationary Phone Signal Blocker Device 20m Radius For 2G 3G 4G 5G WIFI Walkie Talkie
| Power Supplier: | Input AC160V-240V,Output DC5V 12A |
|---|---|
| Antennas: | 12 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 400(L)×130(W)×40(H)mm |
12 Bands 5g Cell Phone Jammer Wifi Signal Jammers EST-504K10
| Maximum Power Output: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |

