All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] match 98 Products.
12 Bands 3G 4G 5G Cell Phone Jammer Portable Suitcase For Indoor Outdoor
| Total Output Power: | 800W |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/150A |
| Power Consumption: | ≤3000W |
5G Cell Phone Signal Jammer 12 Bands Adjustable Working Range
| Total Output Power: | 450W |
|---|---|
| Power Supplier: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Power Consumption: | ≤3000 |
Custom 11-Band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Portable 60W High Power
| Type: | Portable High Power Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 0-60m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 11pcs Omnidirectional Antennas |
14 Antennas Portable GPS Wireless Signal Jammer Full Bands 12000mAh
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 14pcs Omni-directional Antennas |
GPS Signal Portable Cell Phone Jammer 8 Antenna 2G/3G/4G/Wifi With Battery Inside
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
Indoor Mobile Phone Signal Jammers 8 Bands Adjustable Remote Control 12W EST-502C8
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
Mobile Cell Phone Signal Jammer Stationary 8 Antennas 3G WIFI
| Single Power Output (each Band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Power Supply: | Input AC160V-240V /Output DC 5V 15A |
| Dimension: | 360*180*60MM |
Wall Mounted 8 Bands 8W Cell Phone Signal Jamming Device
| Jamming Range: | 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8pcs Built-in Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
4500mAh WIFI GPS Portable Cell Phone Jammer 18 Antennas 2G 3G 4G 5G
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 Omni-directional Antennas |
10 Band 3G 4G WIFI GPS Walkie Talkie Signal Jammer EST-808H10
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |

