All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] match 98 Products.
Mobile Phone WIFI Signal Jammer Frequency Synchronization For 2G 3G 4G 5G
| Power Supplier: | Built-in Power: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Power Consumption: | ≤160W |
| Relative Humidity: | ≤85% |
Full Frequency Cell Phone Signal Jammer Built In Antennas For 2G 3G 4G 5G
| Maximum Output Power: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Weight (main Unit): | 4.3KG |
Multi-functional 3G 4G Cell Phone Jammer EST-808N3 , GPS WiFi Lojack Jammer
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack ,GPS |
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
1-40m Adjustable 24/7 Continuously Working 8 Bands Cell Phone 2G 3G 4G WIFI GPS Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
16 Channels Cell Phone Signal Jammer Desktop Signal Jammer for military use
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 16 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
12 Antenna GPS Signal Jammer Wall Mount Blocker For Isolating Car Gps Signal
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
14 antenna high power adjustable Cell Phone Signal Jammer full coverage for all the signals
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 14 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
2 Watt Cell Phone Signal Jammer 16 Bands GSM CDMA 3G 4G GPS WiFi Signal EST-502F16
| Size: | 376×235×58 Mm Not Include Antenna |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | GSM/3G/4G/WIFI /GPS/CDMA/UHF/VHF Jammer, All Signal Jammer |
16 Antennas GPS Signal Jammer for Car / Office Use , cell phone jammer block
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 16 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
8 Bands 2G 3G 4G Omni Directional Cell Phone Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |

