All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] match 98 Products.
Cell Phone Signal High Power Jammer 30M Adjustable Radius With 8 Band
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
OEM 16 Bands Signal Blocker Cell Phone WIFI GPS VHF UHF Remote Control Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 16 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 16 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
EST-502F24 Cell Phone Signal Jammer OEM 24 Bands All Wireless Signal Blocker
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 24 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 24 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
2G 3G 4G WiFi Signal High Power Cell Phone Jammer 960MHz 8 Band
| Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Antenna: | 8 Pcs High-gain Omni-directional FRP Antennas |
| Function: | Effectively Block Worldwide 2G / 3G / 4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
20m Radius 8 Bands 7.4V 3600mAh Handheld 5G Jammer
| Type: | Portable Handheld Pocket Size Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
10 Antenna Portable Cell Phone Jammer With Bi-Use Battery And AC Plug Working
| Output Power: | Each Band 2W, Total 20W |
|---|---|
| Product Weight: | About 6.7KG |
| Jammer Type: | Radio Jammer, RF Jammer, Cellphone Jammer, Car Jammer |
8 Band Multifunctional Cell Phone Signal Jammer , WIFI / 4G / 3G Mobile Phone Blocker
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack ,GPS |
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
Cell Phone Signal Remote Control Jammer EST-502C8 12W 8 Omni Directional Antennas
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
20 Chancel 3G 4G 5G Portable Cell Phone Jammer High gain For Outdoor
| Total Output Power: | 210W |
|---|---|
| Name: | 3G 4G 5G Portable Cell Phone Jammer |
| Power Consumption: | ≤600W |
8 Bands Handheld Cell Phone Signal Jammer 2G / 3G / 4G / Wifi Blocker AC110V-240V
| Size: | 140×75×35 Mm Not Include Antenna |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Signal Jammer |

