All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] match 98 Products.
1-40m Adjustable Cell Phone Signal Jammer 30 Channels Indoor 12 Months Warranty
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 30 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 30 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433/LOJACK/5G1/5G2 |
12 Bands IoT Software Control Cell Phone Wifi Signal Jammer Built In Antennas With LCD Screen
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 8/9/10/11/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
Indoor Car Use Cell Phone Scrambler Jammer 8 Antennas Remote Control
| Jamming Range: | 0-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |
10 bands GPS signal jammer, Lojack jammer, with built-in battery and AC plug use
| Power Supply: | AC 100-240V And 24V Battery |
|---|---|
| Dimension: | 450mm X 270mm X 105mm |
| Application: | Security Use, Or Survillance Use |
Light Weight Plastic Case Mobile Phone Cellular Signal Jammer with LCD Screen
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
Mobile Phone Signal 5G Jammer 10 Antennas On Wall Stationary 3G
| Maximum Power Output: | 2W(33±1dBm) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--DC5V/15A |
| Power Consumption: | ≤70W |
Cell Phone Signal Blocker 5G Jammer 4G WIFI Walkie Talkie Indoors Stationary
| Power Supplier: | Input AC160V-240V,Output DC5V 12A |
|---|---|
| Antennas: | 10 Omnidirectional Antennas |
| Weight: | About 2KG |
850MHz - 894MHz High Power Jammer 2G 3G 4G LTE WIFI For Schools
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Military Backpack GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |
80m Wireless Portable Cell Phone Jammer RCIED Radio Frequency Scrambler
| Type: | Portable Backpack High Power Cellphone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |

