All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] match 98 Products.
Portable 80m Blocking 5W 11 Channels 5G Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-80m |
|---|---|
| Antenna: | 11 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 11 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
Full Frequency Mobile Phone WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W Portable Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-20m |
|---|---|
| Antenna: | 27 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 27 Bands Including GSM,DCS,PHS,PCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,4G WiMAX,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
Vehicle Mounted GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Remote Control Cell Phone Signal Jammer
| Features: | High Power All In One Wireless Signals Blocker |
|---|---|
| Product Name: | Vehicle Bomb Blocker |
| Single Output Power: | +47-50dBm / 50-100W |
10 Bands Directional Timing Cell Phone 2G 3G 4G & WiFi & Walkie-Talkie Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-60 M(panel Antenna Facing Direction) |
|---|---|
| Antenna: | Directional Panel Antenna |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 10 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
28 Bands Handheld Cell Phone Jammer WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 Months Warranty
| Jamming Range: | Radius 1-20m |
|---|---|
| Antenna: | 27 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 18 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
4G 5G WiFi Cell Phone Signal Jammer 12 Antenna Adjustable Software Management Control
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
5W 11 Antenna GPS WiFi 5G Signal Jammer Portable Suitcase
| Jamming Range: | Radius 1-60m |
|---|---|
| Antenna: | 11 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 11 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868,etc. |
10 Channels 5W 37dBm 5G Signal Jammer with Timer Setting
| Jamming Range: | 1-60 M(panel Antenna Facing Direction) |
|---|---|
| Antenna: | Directional Panel Antenna |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 10 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
Portable Suitcase Cell Phone GPS WiFi Signal Jammer 11 Bands With Battery Built - In
| Jamming Range: | Radius 1-40m |
|---|---|
| Antenna: | 11 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,UHF,VHF,315,433,868,etc. |
Portable Cell Phone Signal Jammer 14W 8 Omnidirectional Antennas
| Jamming Range: | Adjustable Radius 1-25M【the Cellular Signal Must ≤-85dBm In The Location】. The Jamming Range Still Depends On The Signal Strength In The Given Area. |
|---|---|
| Antennas: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |

