All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] match 98 Products.
8 Bands 3G 4G Signal Jammer Stationary Indoor High Power 3G 4G Jammer
| Jamming Range: | 1-60 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |
40W Medium Power 1-50m 8 Channels Cell Phone Signal Jammer for Prison
| Jamming Range: | 1-50M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
8 Antennas UHF VHF Signal Jammer Indoor Car Use Remote Control 40 Meters Radius
| Jamming Range: | 0-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |
10 Bands Portable Mobile Signal Jammer 40 Meters Radius Adjustable Channels
| Jamming Range: | Radius 1-40m (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 10 Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | ≤35dBm/3W(adjustable With Power Adjustment Knob) |
Backpack Cell Phone Signal Jammer 8 Antennas GSM 3G 4G 5G 10Watt For Farm
| Type: | Backpack High Power Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 10Watt |
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
8 Antennas 3G 4G WIFI Mobile Phone Signal Jammer With USB Connector
| Single Power Output (each Band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Power Supply: | Input AC160V-240V /Output DC 5V 15A |
| Name: | Mobile Phone Signal Jammer |
Car Charging 8 Antennas 5G GPS Signal Jammer 16W
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 8 High Gain Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
UHF VHF 3G Mobile Phone Signal Jammer 25 Meters 8 Antenna Jammer
| Jamming Range: | 1-25 Meters (still Depends On The Signal Strentgth In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | White |
3G 4G 5G Cell Phone Wifi Blocker 18 Bands Remote Control Signal Jammer
| Power Supplier: | Input AC100V-240V,Output DC12V 20A), Or DC12V Car Adapter |
|---|---|
| Antennas: | 18 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 390*235*58mm (excluding Antennas) |
3G WiFi Cell Phone Signal Jammer AC 220V Built In Antennas
| Sensitive: | -110dBm |
|---|---|
| Working Power: | AC 220V |
| Power Consumption: | About 100W |

