All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] match 98 Products.
1W 10 Antenna 4500mAh Walkie Talkie Signal Jammer
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Signal Jammer 18 Channels Handheld For Security Use
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna Type: | 2dBi Gain Omni-directional Antenna |
GPS LOJACK Cell Phone Signal Jammer Portable Handheld Anti Tracking
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
Portable Handheld Anti All GPS Trackers GSM GPRS UMTS All GPS & Lojack Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
185W Mobile Phone 4G 5G Jammer High Frequency With LED Screen
| Weight: | 2.7KG |
|---|---|
| Size: | 430*330*80mm |
| Power Consumption: | 185W |
4G 5G WIFI Mobile Phone Signal Jammer 22 Bands 150W High Power
| Jamming Range: | 1-200㎡ (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 22 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 380* 220* 85 Mm |
27 Antennas 2G 3G 4G LTE 5G WIFI Portable Cell Phone Jammer w/ GPS VHF UHF FM Radio Blocking
| Product Name: | Handheld Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Export Power (Po): | ≥27dBm |
| I/O Impedance: | 50Ω/N Connector |
100-240V AC Adapter Portable Cell Phone Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Low Battery Alarm
| Jamming Range: | Radius 1-25m |
|---|---|
| Antenna: | 10 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
Radius 1-40m 2W 10 Channels 5G Signal Jammer Portable Suitcase
| Jamming Range: | Radius 1-40m |
|---|---|
| Antenna: | 10 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
12 Channels 30M 2W 5G Cell Phone Signal Jammer LCD Screen
| Jamming Range: | Radius 1-30M (signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in 12 Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 10/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |

