All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] match 138 Products.
50W Cell Phone Signal 5G Jammer high power 12 Bands EST-850LC12
| Total Output Power: | 450W |
|---|---|
| Power Supplier: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Power Consumption: | ≤3000 |
10 Bands Explosion-proof High Power Mobile Phone Signals Blocker for Gas Station and Oil Fields
| Single Channel Output Power: | 5-15W |
|---|---|
| Shielding Radius: | 10-100m |
| Power Supply: | AC 100-240V |
Mobile Phone Jammer Portable Suitcase Built In 10 Antennas 4G WIFI GPS
| Colour: | Black |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 10-40 M |
| Single Output Power: | +33dBm / 2W±200mA |
Desktop 14 Bands Mobile Phone Blocker 80 Meters Coverage for Security use
| Product Name: | Cellular 5G Jammer |
|---|---|
| Material: | Metal + Electronics |
| Color: | Green, Black Or Customized |
WiFi GPS Portable Cell Phone Scrambler Handheld Remote Control
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,3G,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |
2000M Long Distance Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Description: | 6-10 Channels Manpack Jammer |
|---|---|
| Dimensions: | 488(L) ×369(W) ×189(H) Mm Not Include Antenna |
| Antenna Type: | High Gain Omni Spring Antennas And Directional Panel Antennas |
Light Weight Cell Phone Scrambler Device for WIFI / Bluetooth / Wireless Vedio
| Jamming Range: | 1-27M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |
14 Antennas Multi Functional Mobile Phone Blocker GPS VHF UHF Interference 5-80m
| Color: | Black |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Antenna: | 14pcs Omni Directional Antennas |

